مقالات مدیریت املاک

  • 5357
  • 107 مرتبه
  • 08/11/1402

مشهورترین افراد املاک جهان

مشهورترین افراد املاک جهان

موفق ترین افراد در عرصه املاک و مستغلات در سطح جهانی افرادی هستند که توانسته‌اند امپراطوری‌های قابل توجهی بسازند و نوآوری‌های متعددی را به این صنعت معرفی کنند. در اینجا به معرفی چند تن از مشهورترین سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات و رمز موفقیتشان پرداخته می‌شود:

1. دونالد برنت:
دونالد برنت موسس و مدیرعامل شرکت The Related Companies است، که یک مجموعه قدرتمند در زمینه توسعه املاک و مستغلات در آمریکا می‌باشد. او املاک متعددی در نیویورک، شیکاگو، بوستون، و دیگر شهرهای بزرگ ایالات متحده آمریکا توسعه داده است.
رمز موفقیت: نوآوری و توسعه پروژه‌های مختلط مورد استفاده که مسکونی، تجاری، و تفریحی را ترکیب می‌کنند و توجه به تجربه زندگی شهری.

2. وانگ جیانلین:
وانگ جیانلین یکی از ثروتمندان چین است و مؤسس مجموعه واندا گروپ، که در زمینه توسعه املاک و ایجاد مراکز تجاری بزرگ فعالیت دارد.
رمز موفقیت: تمرکز بر توسعه املاک مختلط و ایجاد مراکز فرهنگی و تفریحی که جاذبه‌های گردشگری ایجاد می‌کنند.

3. لی کا-شینگ:
لی کا-شینگ، یکی از ثروتمندترین افراد هنگ کنگ و جهان، با سرمایه‌گذاری‌های متعدد در املاک و مستغلات از طریق مجموعه شرکت‌های چیونگ کونگ هولدینگز و هاتچیسون وامپوآ، شناخته شده است.
رمز موفقیت: توانایی در شناسایی و بهره‌برداری از فرصت‌های بازار و تنوع‌بخشی به سرمایه‌گذاری‌ها در بخش‌های مختلف.

4. هاری تریگابینگ:
هاری تریگابینگ استرالیایی بنیانگذار گروه مریدیان است و یکی از مهم‌ترین فعالان بازار املاک در استرالیا می‌باشد.
رمز موفقیت: تمرکز بر توسعه املاک مسکونی باکیفیت بالا و ایجاد جوامع مسکونی که تأکیدی بر زندگی پرسود دارد.

5. ستیون راس:
ستیون راس مؤسس و مدیرعامل شرکت Related Companies است که پروژه‌های بزرگی مانند توسعه محله‌ی Hudson Yards در نیویورک را به سرانجام رسانده است.
رمز موفقیت: دریافت و به کارگیری مفاهیم نوآورانه در توسعه‌ی عمودی و ترکیب منحصر به فردی از فضاهای مسکونی، تجاری و تفریحی.

این افراد با به کارگیری استراتژی‌های هوشمندانه تجاری، بهره‌گیری از فرصت‌های بازار، و ایجاد مشارکت‌های استراتژیک، توانسته‌اند به موفقیت‌های قابل توجهی در صنعت املاک و مستغلات دست یابند.